Data ogłoszenia:  16 paź 2024
Miasto:  Warszawa
Kraj/region:  PL
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokreślony
ID zapotrzebowania rekrutacyjnego:  7182

Upoważniony Farmaceuta

Jesteśmy firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, diabetologii, ginekologii, psychiatrii, neurologii, onkologii, reumatologii i dermatologii.

Od 30 lat w Polsce wykorzystujemy całą naszą wiedzę w służbie pacjentom, umożliwiając im prowadzenie długiego i zdrowego życia.

Upoważniony Farmaceuta (Osoba odpowiedzialna za obrót lekami psychotropowymi)

Miejsce pracy: Warszawa, Annopol

Informacje o stanowisku i zadaniach:

  • Nadzór nad prawidłowym obrotem produktami psychotropowymi w Hurtowni zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Prowadzenie ewidencji produktów psychotropowych, procesu przejęcia, przechowywania, zabezpieczania i wydawania produktów psychotropowych do zamówienia, procesu utylizacji produktów psychotropowych oraz raportowanie obrotu produktami psychotropowymi
  • Weryfikacja dokumentów dostawy, wprowadzanie do obrotu zakupionych produktów oraz przyjmowanie informacji o dostawach w dedykowanym systemie
  • Prowadzenie procesu kwalifikacji nowych Dostawców i Odbiorców oraz zarządzanie bazą danych Dostawców i Odbiorców
  • Zapewnienie efektywnych procesów rejestracji oraz rozpatrywania zwrotów i reklamacji w Hurtowni
  • Wsparcie w nadzorze nad systemem jakości opartym na rozporządzeniu w sprawie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Inicjowanie zmian jakościowych oraz dbanie o podnoszenie standardów procesów i aktualizację procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie farmaceutyczne -warunek konieczny
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceuty
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece
  • Znajomość w praktyce przepisów Prawa Farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Dobra umiejętność pracy w MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Proaktywność w doskonaleniu procesów i procedur
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej, jako osoba odpowiedzialna za obrót środkami kontrolowanymi

Oferujemy:

  • 92% Pracowników Egis Polska w anonimowej ankiecie przyznało, że „biorąc wszystko pod uwagę, uważam, że to świetne miejsce pracy
  • Wysokie standardy procedur i procesów realizowanych w Hurtowni
  • Szkolenie merytoryczne, pakiet szkoleń wprowadzających, w codziennej pracy wsparcie menedżera i zespołu. Przełożonego będziesz mógł poznać już podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego
  • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości: Troska, Dążenie do innowacji, Rozwój przez wspólne działanie oraz Dążenie do sukcesu
  • Umowę o pracę, konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną i nową przestrzeń biurową na terenie Hurtowni Egis
  • Benefity: ubezpieczenie NNW, prywatne ubezpieczenie medyczne, karta lunchowa 300 zł/msc., karta Multisport, dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Platformę do nauki języków obcych, bibliotekę online Legimi z ebookami i audiobookami
  • Szkolenia i webinary dotyczące zdrowia, innowacji, stylu życia, samorozwoju
  • Opiekę z zakresu mental health (m.in. konsultacje z psychologiem dla osób zainteresowanych)
  • Możliwość udziału w pracowniczych akcjach sportowych, charytatywnych, chroniących środowisko
  • Jako pracodawca otrzymaliśmy Certyfikat Great Place To Work 2024

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj do nas!