Feladás dátuma:  2024. szept. 8.
Város:  Körmend

Raktárvezető

FŐBB FELADATOK:

  • A vezetésed alá tartozó raktár operatív szintű irányítása; a raktáros csapat munkájának szervezése, koordinálása, ellenőrzése és értékelése
  • Készletpontosság és a könyvelési fegyelem biztosítása
  • Raktározási folyamatok fejlesztése, raktárkapacitás és raktárkészlet optimalizálása
  • Társosztályokkal, kapcsolódó szervezetekkel való napi szintű kapcsolattartás, aktív kommunikáció
  • A raktári szabályozások készítésében való részvétel, a dokumentációs rend és egyéb szabályzások fenntartása
  • A GMP megfelelés biztosítása, betartatása
  • Inspekciókra, auditokra való felkészülés, azokon aktív részvétel
  • Rendszeres riportálás
  • Kollégák szakmai támogatása, motiválása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Raktárvezetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP ismeret előny)
  • Jó szervezőkészség, folyamat- és rendszerszemlélet, rugalmasság
  • Etikus magatartás; példamutatás
  • Analitikus készség, eredményorientált munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • Termelési, gyógyszer- vagy vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikus, raktárgazdálkodási felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ECC / EWM modul ismerete
  • GMP, GDP ismeret
  • minimum 10 fős csoport irányításában szerzett gyakorlat

MIÉRT ÉRDEMES AZ EGIS-T VÁLASZTANI:

  • A bejelentett havi jövedelem mellett cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunk
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • +2 szabadnap a törvényben meghatározott szabadságon felül
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést