Feladás dátuma:  2024. ápr. 24.
Város:  Körmend
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozott idejű

Junior minőségellenőrző analitikus (határozott idős)

Érdekel a gyógyszeripari  vásárolt anyag analitika? Szeretnél egy GMP laboratóriumba dolgozni rutin analitikai területen Körmenden VAS megyében?  Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre? Várhatóan 2 év! Rendelkezel néhány éves releváns klasszikus vagy műszeres analitikai gyakorlattal? Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol 9:00 -14:00  között törzsidő van? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat vár Téged!

FELADATOK

  • Vásárolt anyagok klasszikus és műszeres analitikai (pl. IR, UV-VIS spektroszkópia, Karl-Fischer titrálás, Potenciometrikus titrálás) vizsgálata és ellenőrzése GMP környezetben
  • Analitikai módszerek validálásában, adaptálásában illetve gyógyszerkönyv követésben való részvétel
  • Laboratóriumi kivizsgálásokban való részvétel műszerek beüzemelése, SOP-ok készítése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése

ELVÁRÁSOK

  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszermérnök, biológus BSc vagy MSc végzettség
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság
  • Jó együttműködő készség, precíz és gondos adatkezelés
  • Pályakezdők jelentkezést is várjuk!

ELŐNY

  • Legalább 1-3 éves klasszikus vagy műszeres analitikai gyakorlat
  • Gyógyszeripari tapasztalat vagy minőségellenőrzési analitikai tapasztalat
  • GMP ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Versenyképes alapfizetést, 13. havi fizetést és cafeteriat kínálunk
  • Rugalmas munkarendben dolgozunk, ahol a törzsidő 9:00-14:00 óra között van
  • Telephelyünkön üzemorvos és orvosi szakrendelések is vannak (fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség a Rába parti sporttelepen
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben (Zamárdi, Csopak, Balatonfüred) töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra