Feladás dátuma:  2024. ápr. 12.
Város:  Körmend

Gyógyszergyártó gépkezelő (Körmend)

FŐBB FELADATOK:

  • Alaposabb beöltözés mellett, a te feladatod lesz az üzemi gépegységek működtetése és kiszolgálása
  • Az összes berendezés kezelését megtanulhatod nálunk, mindegyik géppel kell majd dolgoznod és a gyártással kapcsolatos szerelési feladatokba is bevonunk
  • Munkád részeként az előírások szerint történő tisztítási feladatok és ellenőrzések dokumentálása során is számítunk rád
  • Jól működő csapat tagjaként ötleteket adhatsz a munkafolyamatok fejlesztésével kapcsolatban

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés és dokumentáció vezetés, jó problémamegoldó készség
  • Több műszakos munkarend vállalása

ELŐNYÖK:

  • Hasonló területen/gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség

MIÉRT ÉRDEMES AZ EGIS-T VÁLASZTANI:

  • A bejelentett havi jövedelem mellett cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunk
  • A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Családbarát vállalat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést