Feladás dátuma:  2024. ápr. 26.
Város:  Körmend
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozott idejű

Csomagolástechnológus

Érdekel a gyógyszeripari csomagolástechnológia? Vonzó számodra a vidéki nyugalom és szeretnél Körmenden VAS megyében dolgozni?  Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre? Várhatóan 2 év! Rendelkezel néhány éves csomagolástecnológia gyakorlattal? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat vár Téged!

FELADATOK

  • A csomagolásokkal kapcsolatos tervezési, elemzési, dokumentálási, nyilvántartási, ellenõrzési, adatszolgáltatási feladatok ellátása.
  • Számítógépes adatbázisok létrehozása, karbantartása, monitorozása.
  • A kapcsolódó rendszer és mûveleti fejlesztések valamint törzskönyvi, minõségügyi és költségkalkulációs eljárások technológiai támogatása.

ELVÁRÁSOK

  • Vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, biomérnök, élelmiszermérnök vagy könnyűipari mérnök BSc vagy MSc végzettség
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1-3 éves releváns tapasztalat csomagolástechnológia területen, preferáltan gyógyszeriparban
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság ( SAP, Word, Excel, PP)
  • Jó együttműködő készség, precíz és gondos adatkezelés

ELŐNY

  • MSc diploma esetén gyógyszeripari vagy vegyipari szakirány
  • Gyógyszeripari tapasztalat és GMP ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Versenyképes alapfizetést, 13. havi fizetést és cafeteriat kínálunk
  • Részleges távmunka lehetőség
  • Rugalmas munkarendben dolgozunk, ahol a törzsidő 9:00-14:00 óra között van
  • Telephelyünkön üzemorvos és orvosi szakrendelések is vannak (fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség a Rába parti sporttelepen
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben (Zamárdi, Csopak, Balatonfüred) töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra