Feladás dátuma:  2024. szept. 5.
Város:  Budapest

SAP gyártási folyamatok szakértő

 Szívesen dolgoznál egy stabil, munkavállaló-központú, vezető nemzetközi gyógyszeripari cégnél? Magabiztosan mozogsz az SAP rendszerek világában? Rálátást szereztél már az SAP PP, QM moduljaira is?  Szeretnél elmélyülni az új generációs SAP S/4 technológiákban? Ha igen, jelentkezz hozzánk SAP kompetencia csapatunkba.

 FELADATOK

  • Fejlesztések, konfigurálások elvégzése, tesztelése, élesítése
  • Üzleti folyamatok leképzése SAP folyamatokra
  • Megbeszélések tartása üzleti felhasználókkal
  • SAP change rendszer használata (SAP Charm)
  • Üzleti felhasználókkal megbeszélések szervezése és lebonyolítása.
  • Külsős munkatársak munkájának szakmai monitorozása

  • 5+ éves tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati rendszerhez (ERP) kapcsolódó folyamat fejlesztés területén
  • jól ismered az SAP PP, QM, modulját és /
  • van már rálátásod a gyártási folyamatokra (preferáltan gyógyszeripar / élelmiszeripar / vegyipar)
  • MS Office magas szintű ismerettel rendelkezel
  • társalgási szintű angol nyelvtudásod van, melyre a külső partnerekkel, leányvállalatokkal való kommunikáció során lesz szükséged
  • magas szintű rendszerszemlélet, strukturáltság jellemez
  • jó csapatjátékos vagy és önállóan is tudod végezni a feladataidat
  • kiváló kapcsolatteremtő készségednek köszönhetően könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal
  • tudod, hogy a jó együttműködés alapja a transzparens működésben és a tiszta, nyílt kommunikációban rejlik

 ELŐNY

  • SAP új generációs termékeinek felhasználói ismerete
  • SAP R/3 vagy S/4 gyártási folyamatainak alap szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend és home office milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel