Feladás dátuma:  2024. ápr. 26.
Város:  Budapest

Orvoslátogató (Kardiometabolikus üzletág - Csongrád vármegye)

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Legfőbb feladatod Csongrád vármegye területén a szakorvosokkal, háziorvosokkal való kapcsolattartás lesz, mely során információkat fogsz megosztani cégünk promócionált készítményeivel kapcsolatban

  • Munkád során szakmai előadásokat is fogsz szervezni és tartani az orvosok számára annak érdekében, hogy kellően elmélyült és hatékony kapcsolatot tudj velük fenntartani és ápolni

  • Szakmai fejlődésed is garantált, mivel különböző szakmai konferenciákon és rendezvényeken vehetsz részt. A megszerzett szaktudásodra szükséged lesz, hiszen az orvosok felmerülő szakmai kérdéseire neked kell majd választ adnod

  • Munkád fontos részét fogja képezni a mozgalmas feladatok mellett az adminisztráció is, hiszen a látogatásokat tervezni és dokumentálnod kell a céges adatbázisokban

  • A látogatások során szerzett tapasztalatokat csapattársaiddal és a területi vezetőddel megbeszélitek majd, mivel a közösen szerzett jó gyakorlatokat és a látogatásokból levont tanulságokat később alkalmazni tudod saját munkád során

Jelentkezz hozzánk, ha úgy érzed, megfelelsz az alábbi feltételeknek:

  • Orvos / gyógyszerész / egészségügyi főiskolai végzettséged van

  • Legalább 3 éves orvoslátogatói vagy patikalátogatói tapasztalatot szereztél

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • Látogatások során fontos számodra, hogy szakmai alapokon, magas színvonalon dolgozz

  • Szeretsz rendezvényeket szervezni, referálókat tartani

  • Kitartó és sikerorientált személyiség vagy, határozott fellépésed van, emellett kiváló kommunikációs és meggyőzőkészséggel rendelkezel

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Orvos/gyógyszerész végzettség

  • Innovatív vállalatnál szerzett tapasztalat

Dolgozz nálunk mert...

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz

  • Minőségi, jól bevált, elismert termékeket ismertethetsz

  • Fontos számunkra a szakmaiság

  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)

  • További karrierlehetőségeket kínálunk

  • Csoportos élet-és baleset-biztosításban részesítünk

  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára

  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz