Feladás dátuma:  2024. ápr. 19.
Város:  Budapest

Commercial Project Manager

FELADATOK:

  • Termékbevezetési projektek vezetése a projektek megtervezésétől kezdve a teljes folyamat levezényléséig (licenc megállapodás aláírásától vagy a saját törzskönyv beadásától kezdve a termék forgalomba kerüléséig vagy a terméktámogatás megnyeréséig).

  • Stakeholderek és projekt tagok összefogása, vezetése (beleértve a magyaroroszági HQ és a külföldi leányvállalatok csapattagjait)

  • Párhuzamosan folyó projektek megtervezése, priorizálása, megbeszélések szervezése, levezetése és adminisztrálása

  • Hatékony és proaktív stakeholder management a termékbevezetést érintő osztályok bevonásával (törzskönyvezés, licence-in, gyártás, logisztika, kereskedelem, stb.)

  • Határidőt, megvalósulást potenciálisan nehezítő körülmények, elakadások elhárítása, megoldások elősegítése, javaslatok elkészítése

  • Döntéselőkészítő anyagok, riportok készítése

  • A projektek megvalósításának naprakész nyomon követése és adminisztrálása

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi (Msc) végzettség

  • 3-5 év gyógyszeripari tapasztalat releváns pozícióban (pl. termékbevezetéshez, kereskedelemhez, projektvezetéshez közeli pozícióban)

  • Projekt management tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

  • Projektvezetési eszközök ismerete szintén előnyt jelentenek

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Agilis és proaktív attitűd, problémamegoldás

  • Kiváló stakeholder management, asszertivitás

  • Rendszerszemlétet és folyamatmanagement

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + cafeteria + 13. havi jutalom

  • Home office lehetőség, heti  2 napot töltünk a Lehel úti irodában

  • Rugalmas munkaidő

  • Egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak a központi telephelyen: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)

  • Edző- és tornaterem (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)

  • Vállalati üdülők(Csopak, Zamárdi, Füred)

  • Óvodánk és bölcsőde

  • Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningek