Feladás dátuma:  2024. okt. 15.
Város:  Budapest

Folyamatfejlesztési menedzser

Van már tapasztalatod folyamat fejlesztési eszközök sikeres alkalmazásában egyedi projektekben és vállalati szinten? Jól ismered az aktuális folyamatmenedzsment trendeket és az egyes üzleti területek kapcsolódó igényeit?  Szívesen lennél egy dinamikusan növekvő nemzetközi gyógyszeripari cég folyamatfejlesztési belső nagykövete? Ha igen, jelentkezz az Egishez!

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Vállalati folyamatmenedzsment kiválóság megteremtése kiemelten lean és value stream eszközrendszer tudatos alkalmazásával
  • A vállalatvezetés támogatása a vállalati stratégia alapján kijelölt üzleti folyamatok strukturált módon történő fejlesztésének előmozdításával
  • „Continous improvement” program működtetése, kiterjesztése
  • Folyamatfejlesztési feladatok végrehajtása szakterületi és/vagy külső partneri erőforrások bevonásával
  • Folyamatfejlesztési szemléletet, tudás, és megoldások behozatala az Egisbe
  • Te lesz az, aki a vállalat folyamatmenedzsment és folyamatfejlesztés belső nagyköveteként, motorjaként fogsz működni

  • gazdasági vagy mérnöki területen - egyetemi vagy főiskolai szintű végzettséggel rendelkezel
  • folyamatmenedzsment területen/munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • lean módszertani tudással bírsz
  • van már tapasztalatod value stream és „Continous improvement” működésfejlesztési program kialakításában / működtetésében
  • ellátási lánc (supply chain) működésfejlesztésében szereztél gyakorlatot
  • jól ismered a folyamatmenedzsmenthez kapcsolódó technológiákat, módszereket
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezel, mely elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
  • MS Office (Word, Excel, PP) - Felhasználói szintű ismereted van
  • megbízható csapatjátékos vagy, aki könnyen megtalálja a közös hangot másokkal, kiemelten figyel a belső vevői igényekre, kiválóan kommunikál elősegítve ezzel a sikeres, együttműködő kapcsolatok felépítését és fenntartását
  • innovatív, kezdeményező attitűdöd van

Előny:

  • Gyógyszeripari/vegyipari iparág ismeret
  • Tanácsadási területen/munkakörben szerzett tapasztalat
  • Informatikai fejlesztésekhez (pl. SAP bevezetés) kapcsolódó folyamat-menedzsment tapasztalat
  • Folyamatfejlesztési szoftverekben való jártasság (pl. ARIS, Visio, Minitab)
  • Six sigma tudás
  • Tapasztalat munkatársak folyamatmenedzsment képzésében, képességfejlesztésében
  • Projektmenedzsment területen (klasszikus, agilis) működésben szerzett tapasztalat
  • Lean szakképzettség (lean szakmérnök / lean menedzser)

Amiért érdemes az Egist választanod:

  • Alapbéren felül széleskörű juttatások érhetők el:  cafeteria, 13. havi jutalom és prémium
  • Központi telephelyünkön szakorvosi rendelések vehetőek igénybe (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül további extra fizetett szabadságot és otthoni munkavégzés lehetőséget biztosítunk
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Vállalati üdülőinkben pihenési és kikapcsolódási lehetőségek várnak rád
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel