Feladás dátuma:  2024. máj. 6.
Város:  Budapest

Fejlesztési regulatory szakértő

Van gyógyszeripari tapasztalatod kutatás-fejlesztés/analitika/törzskönyvezés területén?

A munkaerőpiacon is értékes tudást szeretnél szerezni, nemzetközi feladatokat és otthoni munkavégzést keresel?

A komplex feladatokat kedveled, motivált vagy egyedi helyzetekre egyedi megoldásokat nyújtani?

Ha a kérdésekre igennel feleltél, lehet, hogy Te vagy a mi emberünk!

Kis csapatunk törzskönyvezőkből alakult át pár éve, projekt alapon működve támogatjuk a késztermék fejlesztési projekteket engedélyezési oldalról, szorosan együttműködve a kutatás-fejlesztéssel, projekt menedzserekkel, minőségbiztosítással.

Új kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  •       részvétel hatóanyag- és készítményfejlesztési, projektekben, fejlesztések regulatory támogatása

  •       klinikai, vagy bioekvivalencia vizsgálatokhoz a készítmények minőségügyi dokumentációjának biztosítása

  •       az új fejlesztésű termékek első törzskönyvezési dokumentációi elkészítésének koordinálása a felelős szervezeti egységekkel együttműködve, készítmény QOS összeállítása

  •       részvétel a hatósági kérdésekre adandó válaszok összeállításában

  •       USA és Brazília vonatkozásában új törzskönyvezés esetén koordinálja a specifikus hatósági követelményeknek megfelelő dokumentumkészítést

  •       hatósági szabályozások, regulatory guideline-ok követése, értelmezése

Amit várunk tőled:

  •       gyógyszerész / vegyészmérnök / biomérnök / vegyész végzettség
  •      legalább 3-5 év gyógyszeripari tapasztalat főként kutatási, analitikai vagy regulatory területen
  •       legalább középfokú angol nyelv-tudás, hiszen napi szinten nemzetközi projektekben veszel majd részt
  •       légy nyitott és tanulékony, élvezd a másokkal való együttműködést, találd meg mindenkivel a hangot

Ezért érdemes az Egist választani:

  •      további karrierlehetőségek vállalaton belül
  •       versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi fizetés + éves bónusz
  •       évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején
  •       stabil vállalati háttér
  •      széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urulógus)
  •       saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
  •       vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)
  •      családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van
  •      rugalmas munkarend (9:00 - 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége (heti 4 nap home office)
  •      céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt