Feladás dátuma:  2024. aug. 19.
Város:  Budapest
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  6083

Executive asszisztens (Nemzetközi marketing igazgatóság)

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Az új munkatársunk feladata a Nemzetközi marketing igazgatónk teljeskörű szakmai és adminisztrációs támogatása magyar és angol nyelven.

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Főbb feladatok:

Nemzetközi marketing igazgatónk szakmai és adminisztrációs támogatása

A munkaterülethez kapcsolódó prezentációk, összefoglalók és kimutatások készítése angol nyelven is

Az igazgatósághoz beérkező vállalaton belüli és kívüli, írásbeli és szóbeli, hazai és nemzetközi megkeresések kezelése és koordinálása

Megbeszélések, egyeztetések szervezés, értekezletek előkészítése, emlékeztetők készítése és kapcsolódó határidők betartása és betartatása

Az igazgatóság hatáskörébe tartozó hazai és nemzetközi koordinációs, szervezési feladatok elvégzése

Kapcsolattartás a magyarországi és külföldi szervezeti egységek munkatársaival

Az igazgatóság hatáskörébe tartozó szabályzatok, utasítások karbantartása

Szerződések, számlák nyilvántartásával kapcsolatos tevékenységek ellátása

Költségelszámolások elkészítése, feldolgozása és teljeskörű ügyintézése

Munkaidő, szabadság, távollétek igazolásának ügyintézése és koordinálása a szervezeti egység tekintetében

A szervezeti egységen belüli rendezvények lebonyolítása és koordinációja

Utaztatással kapcsolatos ügyintézési teendők ellátása, utazási tervek készítése a szervezeti egység tekintetében

A dokumentációk/levelezések megfelelő kezelésének és nyilvántartásának biztosítása

Részvétel az igazgatósághoz kapcsolódó leltározási folyamatokban; leltárnyilvántartás vezetése

Igazgatóságot érintő projectek támogatása, folyamatok fejlesztése

A munkakör betöltésének feltételei, szükséges végzettség és kulcsfontosságú készségek:

Főiskolai vagy Egyetemi végzettség

Minimum 5 éves felsővezető szakmai és adminisztratív támogatásában szerzett tapasztalat

Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban

Magabiztos Excel tudás (Pivot táblák készítésében szerzett rutin)

Kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt, jó diplomáciai érzék

Magas szintű időmenedzsment és munkaszervezés

Dinamizmus

Jártasság prezentációk készítésében

Megbízhatóság, precizitás és pontosság

Kitűnő problémamegoldó készség, proaktivitás

Napi 7 órás részmunkaidőre való nyitottság

Előnyt jelent:

Francia nyelvtudás

Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Ezért válassz minket:

Versenyképes kompenzációs csomag: alapbér + cafeteria + 13. havi fizetés

Stabil vállalati háttér

Hosszútávon fejlődési lehetőségek

Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)

Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)

Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)

Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van

Rugalmas munkarend (9:00 - 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége (heti 2-3 nap home office)

Évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején

Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.