Feladás dátuma:  2024. júl. 5.
Város:  Budapest
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  6258

Adat Intelligencia Menedzser (Üzletfejlesztési terület)

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

FELADATOK:

  • Adatvezérelt üzleti folyamatok kialakításának támogatása az üzletfejlesztési tevékenységünkre fókuszálva

  • A vállalati pipeline összeállítása és az ehhez kacsolódó szintetizáló folyamatok és kollégák teljeskörű koordinálása

  • 1 fő elemző koordinálása

  • Stakeholder management (B2B, operáció, üzletfejlesztés, K+F)

  • Az üzletfejlesztési KPI-ok teljesülésének folyamatos követése

  • A vállalati stratégia nyomon követése a pipeline vonatkozásában

  • Idea to Market (I2M) rendszergazda feladatok ellátása, rendszer fejlesztése, karbantartása, adatvagyon szakszerű elemzése

  • Az I2M rendszer felhasználói és üzleti igényeknek megfelelő karbantartása, működtetése és továbbfejlesztése, valamint az ehhez kapcsolódó projektek koordinációja

  • Az Üzletfejlesztési igazgatóság működéséhez kapcsolódó adatvagyon integritásának megőrzése.

  • Ad-hoc és periodikus adatelemzések során feltárt összefüggések alapján riportok elkészítése, következtetések levonása és bemutatása akár felső vezetőknek, akár más igazgatóságok vezetőinek, akár Egisen kívülre

  • A vállalati pipeline frissen tartása (sales és workflow oldalról is).

  • A vállalat stratégiai tervéhez és a pipeline-hoz kapcsolódó adatok elemzése és potenciális gap-ek azonosítása.

  • A pipeline rizikókezelési logikájának koordinálása és az üzleti igényeknek megfelelő fejlesztése.

  • Az adatvagyon elemzéséhez szükséges tudás kiépítése és fejlesztése.

  • Adatvagyon szakszerű kezelése az üzleti folytonosság biztosítása érdekében (pl. folyamatos hibajavítások, felhasználók és master data karbantartás).

ELVÁRÁSOK:

  • Min. 3-4 éves Business Intelligence (BI), Adat Intelligencia tapasztalat kereskedelmi adatokra fókuszálva

  • Felsőfokú végzettség

  • Adatvizualizációs eszközök ismerete

  • Angol felsőfokú nyelvtudás

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Analitikus szemléletmód

  • Stratégiai gondolkozás

  • Jó koordinációs készség

  • Nagyfokú fejlődési igény, nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

  • Proaktív személyiség

ELŐNY:

  • SQL ismeret

  • Python, R programozási nyelvek ismerete

  • Informatikus, matematikus, közgazdász, műszaki mérnök végzettség vagy ezek valamilyen kombinációja

  • Nagyvállalati környezetben szerzett több éves releváns gyakorlat

  • Agilis projekt módszertan gyakorlati ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alapbér + cafeteria + 13. havi fizetés + bónusz

  • Stabil vállalati háttér

  • Egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők a központban)

  • Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)

  • Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van

  • Rugalmas munkarend (9:00 - 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.