Feladás dátuma:  2024. ápr. 24.
Város:  Budapest, Lehel utca
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  5828

Termelési anyag és késztermék beszerzési főosztályvezető

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Egy szervezeti átalakítás keretében frissen megalakuló főosztály élére keressük tapasztalt,  direkt anyag- és termékkategóriákban jártas új beszerzési vezetőnket, kinek fő feladata az újonnan létrejövő szervezet működésének biztosítása, szakmai irányítása és fejlesztése. A főosztály a termelési és fejlesztési célú anyagok, valamint a vásárolt késztermékek beszerzéséért felel majd.

Feladatok

  • A vállalat vezetése által meghatározott stratégiai céloknak megfelelően, a társaság termelési és fejlesztési célú anyagaihoz (pl. hatóanyag, alapanyag, intermedier, csomagoló anyag), valamint a vásárolt késztermékekhez kapcsolódó beszerzési tevékenység irányítása, felügyelete és ellenőrzése a vállalat termelési és a kereskedelmi célkitűzéseinek megvalósítása érdekében
  • A létrejövő új szervezeti egység stabilizálása, működési feltételeinek kialakítása, működtetése és fejlesztése, a közvetlen és közvetett beosztott munkatársak szakmai irányítása
  • Az irányítása alá tartozó beszerzési kategóriák stratégiai célkitűzéseinek, költségmegtakarítási céljainak megvalósítása; a legkedvezőbb piaci feltételek elérése a minőségbiztosítási előírások érvényesítése mellett
  • A kategóriák, szerződések, szállítók piacorientált módon történő menedzselése, kapcsolattartás a kiemelt stratégiai partnerekkel
  • Az általa vezetett szervezeti egységek hatáskörébe tartozó anyagok és termékek kapcsán kereskedelmi és piaci információk frissen tartása, aktív követése
  • Részvétel a stratégiai és operatív beszerzési folyamatok összehangolásában, az end-to-end folyamatok hatékonyságának növelésében
  • A társaság termelési, fejlesztési, értékesítési, minőségbiztosítási, logisztikai és egyéb releváns szervezeti egységeivel való hatékony együttműködés koordinálása

Elvárások

  • A feladatkörhöz kapcsolódó egyetemi végzettség. Kifejezetten előnyként értékeljük a Vegyész vagy Gyógyszerész képzettséget
  • Minimum 10-15 év releváns szakmai tapasztalat, melyből legalább 5 év hasonló vezetői feladatkörben szerzett gyakorlat
  • A pozícióhoz tartozó anyagok és termékek, valamint azok piacának beható ismerete
  • Előny az indiai és kínai gyógyszeripari gyártók ismerete, velük szerzett üzleti tapasztalat
  • Felsőfokú, üzleti szintű angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemléletmód, erős vezetői kompetenciák (leadership, üzleti szemlélet, döntéshozatal, delegálás, változáskezelés, folyamatszemlélet, együttműködés)

Miért érdemes az Egist választani

  • Alapbéren felül széleskörű juttatások: vezetői prémium, vállalati autó, cafeteria, 13. havi jutalom
  • Home office/hibrid munkavégzési lehetőség
  • Központi telephelyünkön szakorvosi rendelések vehetőek igénybe (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítunk
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk az egészségmegőrzést és évente több közös  programot szervezünk

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.