Feladás dátuma:  2024. okt. 21.
Város:  Budapest, Lehel utca

Orvoslátogató (Szolnok)

Ha tudásodat szívesen kamatoztatnád az Egis komoly szakmai háttérrel rendelkező orvoslátogatói csapatában, akkor itt a lehetőség számodra!

Új kollégánkat keressük kardiológiai és diabetológiai termékeink ismertetésére. A látogatott terület Szolnok megyét valamint a Csongrádi és Szentesi kistérségeket foglalja magában.

Főbb feladatok:
•    Legfőbb feladatod a szakorvosokkal és háziorvosokkal való kapcsolattartás lesz, mely során információkat fogsz megosztani cégünk promócionált készítményeivel kapcsolatban.
•    Munkád során szakmai előadásokat is fogsz szervezni és tartani az orvosok számára annak érdekében, hogy kellően elmélyült és hatékony kapcsolatot tudj velük fenntartani és ápolni.
•    Szakmai fejlődésed is garantált, mivel különböző szakmai konferenciákon és rendezvényeken vehetsz részt. A megszerzett szaktudásodra szükséged lesz, hiszen az orvosok felmerülő szakmai kérdéseire neked kell majd választ adnod.
•    Munkád fontos részét fogja képezni a mozgalmas feladatok mellett az adminisztráció is, hiszen a látogatásokat tervezned és dokumentálnod kell a céges adatbázisokban.
•    A látogatások során szerzett tapasztalatokat csapattársaiddal és a területi vezetőddel megbeszélitek majd, hogy a közösen szerzett jó gyakorlatokat és a látogatásokból levont tanulságokat később alkalmazni tudd saját munkád során.

Elvárások:
•    Orvos vagy gyógyszerész végzettség preferált, de kellő tapasztalat mellett főiskolai végzettséggel is várjuk pályázatod
•    Van már legalább 4-5 év orvoslátogatói háttered
•    A kardiológia és diabetológia terápiás területe nem ismeretlen számodra és van gyakorlatod szakorvosok látogatásában is
•    B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
•    Látogatások során fontos számodra, hogy szakmai alapokon, magas színvonalon dolgozz
•    Szeretsz rendezvényeket szervezni, referálókat tartani
•    Kitartó és eredményorientált személyiség vagy, határozott fellépésed van, emellett kiváló kommunikációs és meggyőzőkészséggel rendelkezel

Amit kínálunk:
•    Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
•    Minőségi, jól bevált, elismert termékeket ismertethetsz
•    13.havi jutalommal és bónuszrendszerrel honoráljuk munkád
•    Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
•    Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
•    Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
•    Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz telephelyeinken és üdülőinkben