Feladás dátuma:  2024. okt. 16.
Város:  Budapest, Lehel utca

Orvoslátogató (Nyugat-Dunántúl)

Ha tudásodat szívesen kamatoztatnád az Egis komoly szakmai háttérrel rendelkező orvoslátogatói csapatában, akkor itt a lehetőség számodra! Új kollégánkat keressük Specialista üzletágunkba, nőgyógyászati és bőrgyógyászati termékeink ismertetésére. A látogatott terület Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém vármegyét, valamint Zala megye északi részét foglalja magában.

Főbb feladatok:

  • Legfőbb feladatod a szakorvosokkal való kapcsolattartás lesz, mely során információkat fogsz megosztani cégünk promócionált készítményeivel kapcsolatban.
  • Munkád során szakmai előadásokat is fogsz szervezni és tartani az orvosok számára annak érdekében, hogy kellően elmélyült és hatékony kapcsolatot tudj velük fenntartani és ápolni.
  • Szakmai fejlődésed is garantált, mivel különböző szakmai konferenciákon és rendezvényeken vehetsz részt. A megszerzett szaktudásodra szükséged lesz, hiszen az orvosok felmerülő szakmai kérdéseire neked kell majd választ adnod.
  • Munkád fontos részét fogja képezni a mozgalmas feladatok mellett az adminisztráció is, hiszen a látogatásokat tervezned és dokumentálnod kell a céges adatbázisokban.
  • A látogatások során szerzett tapasztalatokat csapattársaiddal és a területi vezetőddel megbeszélitek majd, hogy a közösen szerzett jó gyakorlatokat és a látogatásokból levont tanulságokat később alkalmazni tudd saját munkád során.

Elvárások:

  • Orvos vagy gyógyszerész végzettség preferált, de kellő tapasztalat mellett főiskolai végzettséggel is várjuk pályázatod
  • Van már legalább 2-3 év orvoslátogatói háttered
  • Ideális esetben a nőgyógyászat vagy bőrgyógyászat terápiás területe nem ismeretlen számodra és van gyakorlatod szakorvosok látogatásában
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Látogatások során fontos számodra, hogy szakmai alapokon, magas színvonalon dolgozz
  • Szeretsz rendezvényeket szervezni, referálókat tartani
  • Kitartó és sikerorientált személyiség vagy, határozott fellépésed van, emellett kiváló kommunikációs és meggyőzőkészséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Minőségi, jól bevált, elismert termékeket ismertethetsz
  • 13, havi jutalommal és bónuszrendszerrel honoráljuk munkád
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz telephelyeinken és üdülőinkben