Feladás dátuma:  2024. szept. 8.
Város:  Budapest, Lehel utca

Distribution Planner

Kereskedelmi disztribúciós csapatunk új tagját keressük! Ha pro-aktív vagy, jól kommunikálsz angolul és magyarul, fejlődést támogató hozzáállással rendelkezel, érdeklődsz a logisztika iránt és jó vagy az adminisztrációban is, mindenképpen olvass tovább!
Kereskedelmi disztribúciós koordinátorként dolgozni jó lehetőséget teremt arra, hogy betekintést nyerj egy gyógyszeripari nagyvállalat és a nemzetközi gyógyszerpiac működésébe. Ha fejlődési lehetőséget keresel, itt a helyed, mert célunk, hogy csapatunk minden tagja a saját területének szakértőjévé váljon a disztribúció és országspecifikus folyamatok, eljárások tekintetében egyaránt.

Az alábbi feladatokban számítunk majd Rád:

  • Vevői rendelések egyeztetése az Egis leányvállalataival és képviseleti irodáival, a rendelések nyomon követése.
  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése, rendelések egyeztetése a magyarországi Egis raktárakkal.
  • Rendszeres egyeztetések magyar- és idegen nyelven a vevőkkel és a raktárakkal.
  • Hitelkeretek ellenőrzése, kereskedelmi kondíciók napra készen tartása.
  • Disztribúciós szerződések kezelése.
  • Számlázás, fuvarszámlák igazolása.
  • Fuvardokumentációk teljes körű ellátása.
  • Reklamációkkal kapcsolatos információ-szolgáltatás a társosztályok felé, jóváíró számlák kiállítása.
  • Fuvarok megtervezése, ütemezése, a készáru kiszállítás szervezése.
  • Szállítási dokumentumok adminisztrációja, archiválása.

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • 2-3 év releváns koordinációs, nemzetközi területen szerzett tapasztalatod van.
  • Angol nyelvtudásod szóban és írásban is aktív, magabiztos, legalább középfokú.
  • A MS Office programokat felhasználói szinten ismered és kezeled (MS Excel, MS Word).
  • Dolgoztál már SAP-val vagy bármely integrált vállalatirányítási rendszerrel.
  • Megbízható munkatársnak tartod magadat.
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez.
  • Dinamikus vagy, pozitív attitűddel rendelkezel.
  • Munkavégzésedet precizitás és pontosság jellemzi.
  • Csapatban és egyénileg is egyaránt jól el tudod látni a feladataidat.

A kiválasztási folyamat során előnyként értékeljük, ha:

  • Logisztikai szakirányú tanulmányokat folytattál.
  • Folyamatfejlesztésben, rendszerbevezetésben, rendszertesztelésben szereztél már tapasztalatot.

Amiért megéri az Egist választanod:

  • Magyarország egyik vezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál szerezhetsz tapasztalatot.
  • Családbarát vállalat vagyunk, támogatjuk az egészségmegőrzést és évente több közös programot szervezünk.
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert.
  • Rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és részleges távmunka lehetőséget is biztosítunk számodra.
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van nálunk.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel vár Téged.
  • Saját óvodánk és bölcsődénk is van.
  • Nyaranta a Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek között fogorvos és bőrgyógyászat).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítunk.