Feladás dátuma:  2024. ápr. 19.
Város:  Budapest, Keresztúri út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  5884

Villamos üzemi projektmérnök

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Szívesen dolgoznál egy stabil, munkavállaló-központú, vezető nemzetközi gyógyszeripari cégnél? Szeretnéd kamatoztatni villamosmérnökként szerzett tapasztalatodat? Ha igen, csatlakozz az Egishez!

Főbb feladatok:

  • Projektek villamos szakági részének teljeskörű vezetése a műszaki előkészítéstől a tervezésen és kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésekig
  • Tervezők feladatainak meghatározása, tervezési munka koordinálása, műszaki tervek ellenőrzése
  • Beszerzések, versenyeztetések műszaki támogatása, ajánlatok költségvetések kiértékelésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a projektekben résztvevő társosztályokkal, szállítókkal, kivitelezőkkel
  • A kivitelezők feladatvégzésnek megtervezése, irányítása, műszaki ellenőri feladatok elvégzése
  • Projekttervek, ütemtervek elkészítése, a költségek nyomonkövetése
  • Az előkészítési és kivitelezési folyamat teljeskörű dokumentálása
  • A projekt státusz rendszeres jelentése, erőforrás tervezése, szakmai támogató javaslatok kidolgozása a további feladatokra, intézkedésekre
  • Külső karbantartó szervizek tevékenységének koordinálása

Elvárások:

  • erősáramú villamosmérnök diploma
  • hasonló területen szerzett tapasztalat ( min. 3 év)
  • gyakorlat erősáramú villamos rendszerek tervezése/ kivitelezése/karbantartása területén
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, AutoCAD)
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • csapatjátékos attitűd, ugyanakkor képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre is
  • komplex rendszerekben való gondolkodás, folyamatszemlélet, precizitás
  • új ismeretek iránti fogékonyság
  • rugalmasság, terhelhetőség, magabiztos fellépés

Előny:

  • ipari létesítmények beruházásaiban/kivitelezéseiben szerzett gyakorlat
  • robbanásbiztos berendezésekre vonatkozó szakképzettség/gyakorlat
  • műszaki ellenőri vagy felelős műszaki vezető végzettség, tapasztalat
  • terv ellenőrzésben, projektmenedzsmentben való jártasság
  • érvényben lévő villamos szakági szabványok ismerete/szabványossági felülvizsgálói végzettség
  • SAP PM, CAFM szoftverek (MAXIMO) ismerete

Ezért érdemes az Egist választanod:

  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Versenyképes alapfizetést,13. havi jutalmat és cafeteriat biztosítunk
  • Rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.