Feladás dátuma:  2024. okt. 21.
Város:  Budapest, Keresztúri út

Szenior GVP /GCP auditor (Pharmakovigilancia tapasztalattal)

Pharmakovigilancia területén tevékenykedsz, és szeretnéd a megszerzett tudásod más területen kamatoztatni? Szívesen tanulnál újat, előrelépnél a karrieredben? Fontos számodra, hogy aktívan használhasd a felsőfokú angol nyelvtudásodat? Mindig is érdekelt az auditok világa, de nem szeretnéd az időd külföldi utazással tölteni? Fontos számodra a munka-magánélet egyensúly? Most itt az idő, hogy tovább lépj a karrieredben, csatlakozz az Egishez, ahol a feladatod lesz a pharmakovigilancia auditok menedzselése és heti akár 4 napot otthonról, kötetlen munkarendben dolgozhatsz!

FELADATOK:

  • GVP/GCP területen belső auditok lefolytatása, követése
  • GVP/GCP rendszer ellenőrzése, követése a leányvállalatoknál
  • GVP/GCP QMS megfelelőségének biztosítása
  • Partneri Auditok elvégzése, követése
  • Éves audit tervek elkészítése
  • GVP/GCP minőségügyi követelmények harmonizálása a hatályos hatósági előírásoknak megfelelően
  • GVP/GCP minőségügyi rendszer működésének ellenőrzése és koordinálása
  • Hatósági inspekciók előkészítése és azokon való aktív részvétel
  • Deviációk kezelése
  • Javító megelőző intézkedések készítése, követése
  • Minőségbiztosítási oktatások szervezése és tartása
  • SOP-k írása, ellenőrzése, karbantartása és belső vizsgálati minták ellenőrzése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: orvos, gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biológus, biomérnök
  • Pharmakovigilancia területén szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás - melyre írásban, szóban is szükség lehet napi szinten
  • Jó kapcsolatteremtő készség, nyitottság, támogató attitűd, amire szükséged lesz az auditok lefolytatásában
  • Precizitás, szabálykövetés, hiszen a guidelineok betartásáért leszel felelős
  • Mobilitásra nincs szükség, hiszen átálltunk az online auditokra
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

ELŐNY:

  • Auditokban szerzett jártasság
  • GVP auditokban szerzett jártasság
  • Klinikai vizsgálatokban szerzett jártasság

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi fizetés
  • Részleges távmunka lehetőség, heti 1 nap a Keresztúri úti telephelyen és heti 4 nap otthoni munkavégzés
  • Évente 2 extra pihenőnap téli leállásunk idején
  • Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz a labdarúgástól a vitorlázásig
  • Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
  • Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Balatonfüred)
  • Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban kötünk a munkavállalókra
  • Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára