Feladás dátuma:  2024. ápr. 24.
Város:  Budapest, Keresztúri út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozott idejű
Munkaerőigény azonosító:  5930

Számviteli konszolidációs és főkönyvi munkatárs

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Szívesen dolgoznál a gyógyszeriparban és lennél részese egy igazán munkavállaló-központú, stabil nagyvállalatnak? Magabiztos számviteli ismereteidet, és angol nyelvtudásodat szeretnéd kamatoztatni? Örömmel veszed, ha sokrétű, változatos feladatokon dolgozhatsz? Nyitott vagy határozott idejű munkaszerződésre?  Ha igen, jelentkezz hozzánk számviteli konszolidációs és főkönyvi munkatársnak!

Feladatok:

  • Adatok szolgáltatása, elemzések, beszámolók, jelentések készítése
  • Bel- és külföldi szervezeti egységekkel (leányvállalatokkal) kapcsolatos számviteli feladatokban való részvétel
  • Leányvállalati jelentések ellenőrzése, kapcsolt tranzakciók egyeztetése
  • IFRS konszolidált beszámoló összeállításában való részvétel
  • Havi- és év végi zárások elkészítése
  • A hatósági ellenőrzéseken, könyvvizsgálatokon való részvétel és az ehhez kapcsolódó szükséges adatok, információk, dokumentumok biztosítása
  • Projektekben való részvétel (SAP fejlesztés, robotizáció, LEAN)
  • Szakmai tanácsadás, támogatás nyújtása a szervezeti egységeknek

  • gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalatot szereztél már könyvelési területen
  • felsőfokú, tárgyalási szintű angol nyelvtudásodat, írásban és szóban egyaránt szeretnéd használni
  • magas szintű Excel ismereted van
  • munkád során nagyfokú önállóság jellemez és fontos érték számodra a megbízható és precíz munkavégzés
  • a precizitás mellett másik fő erősséged, hogy igazán jó csapatjátékos vagy, nyitott vagy az új ötletekre és mindig szívesen osztod meg a javaslataidat másokkal
  • tudod, hogy a jó együttműködés alapja a transzparens működésben és a tiszta, nyílt kommunikációban rejlik

Előnyt jelent:

  • középfokú orosz nyelvtudás
  • nemzetközi pénzügyi beszámolási standardokban (IFRS) való jártasság

Amiért érdemes az Egist választanod:

  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (13. havi jutalom, cafeteria)
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Nem klasszikus könyvelőirodai munka vár rád és az SSC-kel szemben nálunk rálátást nyerhetsz több folyamatra is
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Tudjuk, hogy a rugalmasság, home office lehetősége milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.