Feladás dátuma:  2024. szept. 6.
Város:  Budapest, Keresztúri út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  6646

Minőségellenőrző laboráns (részmunkaidő 7 óra és spektrokémia)

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a gyógyszeripari  hatóanyaganalitika? Szeretnél részmunkaidő 7 órában dolgozni? Rendelkezel legalább 3 éves releváns spektrokémiás analitikai gyakorlattal? Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol 9:00 -14:00  között törzsidő van? Szeretnél egy GMP laboratóriumba dolgozni rutin analitikai területen a X. kerületben a Keresztúri úti telephelyen? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat vár Téged!

FŐBB FELADATOK

  • Ható-, segéd és nyersanyagok spektrokémiás vizsgálata (IR, UV-Vis, Polariméter, viszkoziméter, szemcseméret analízis), ellenőrzése és dokumentálása GMP környezetben

ELVÁRÁSOK

  • Vegyésztechnikus vagy élelmiszer analitikus technikus végzettség
  • Legalább 3 éves releváns analitikai gyakorlat gyógyszeriparban vagy élelmiszeriparban
  • Részmunkaidő 7 óra vállalása
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság
  • Jó együttműködő készség, precíz és gondos adatkezelés

ELŐNY

  • Gyógyszeripari minőségellenőrzési analitikai tapasztalat
  • GMP ismeret
  • VRK ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • A bejelentett bruttó fizetésen túl évi bruttó 540.000Ft cafeteriát biztosítunk munkavállalóink számára
  • 13. havi fizetés is van nálunk
  • Téli leállás alatt +2 nap szabadnap
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatást biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 30 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat (Csopak, Zamárdi, Balatonfüred)
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.