Feladás dátuma:  2024. ápr. 21.
Város:  Budapest, Keresztúri út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  5248

Minőségellenőrző csoportvezető

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Új szakmai kihívást keresel a gyógyszeriparban?  Szívesen irányítanál egy 5-8 fős csapatot minőségellenőrzési területen a X. kerületben? Rendelkezel 5 éves gyógyszeripari minőségellenőrzési analitikai tapasztalattal? Van legalább 2 éves vezetői gyakorlatod vagy tapasztalt analitikus vagy, aki szívesen kipróbálná magát vezetői szerepben? Nálunk a helyed! Gyorsan regisztrálj és jelentkezz hozzánk!

FŐ FELADATOK
Hatóanyagok, nyersanyagok minőségellenőrzési vizsgálatát végző csoport munkájának irányítása GMP környezetben

Kevésféle hatóanyag  nagy mintaszámú mérése többféle analitikai technikával (HPLC, UV, ion mérés, szemcseméret analízis, szárítási veszteség és egyéb klasszikus analitikai vizsgálatok)
Termeléshez kapcsolódó gyógyszeranalitikai vizsgálatok elvégzésének koordinálása, hatékony munkaszervezés

Laboratórium napi munkájának szakmai irányítása, felügyelete

Keresztellenőrzések végzése, minták fogadása, minősítése

Módszer validálás és készülék kvalifikáció, ezek koordinálása, ellenőrzése

Analitikai hibakivizsgálások vezetése, hibák gyökérokának feltárása, javaslattétel megszüntetésre, eltérések kezelése
Auditokon való részvétel és képviselet

Szükséges anyagok, eszközök, műszerek biztosítása a napi hatékony munkavégzéshez

ELVÁRÁSOK

Vegyészmérnök, biomérnök, vegyész vagy gyógyszerész végzettség
Legalább 5 éves releváns klasszikus vagy műszeres analitikai tapasztalat

Gyógyszeripari minőségellenőrzési területen szerzett több éves munkatapasztalat GMP környezetben

Jártasság HPLC-ben és legalább egy másik analitikai méréstechnikában

Középfokú aktív angol nyelvtudás

Kimagasló felelősségvállalás, proaktív hozzáállás, gyors probléma megoldás, lean személet és agilitás

Magabiztos szakmai tudás, jó vezető attitűd

ELŐNY

Csoport koordinálásában szerzett tapasztalat vagy csoport vezetésben szerzett tapasztalat

Empower és OpenLab szoftver ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz

Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést

A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára

Rugalmas munkarendben dolgozunk, ahol a törzsidő 9:00-14:00 óra között van

Részleges távmunkára is van lehetőség

Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)

Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.