Feladás dátuma:  2024. ápr. 21.
Város:  Budapest, Keresztúri út

Minőségellenőrző csoportvezető

Új szakmai kihívást keresel a gyógyszeriparban?  Szívesen irányítanál egy 5-8 fős csapatot minőségellenőrzési területen a X. kerületben? Rendelkezel 5 éves gyógyszeripari minőségellenőrzési analitikai tapasztalattal? Van legalább 2 éves vezetői gyakorlatod vagy tapasztalt analitikus vagy, aki szívesen kipróbálná magát vezetői szerepben? Nálunk a helyed! Gyorsan regisztrálj és jelentkezz hozzánk!

FŐ FELADATOK

  • Hatóanyagok, nyersanyagok minőségellenőrzési vizsgálatát végző csoport munkájának irányítása GMP környezetben
  • Kevésféle hatóanyag  nagy mintaszámú mérése többféle analitikai technikával (HPLC, UV, ion mérés, szemcseméret analízis, szárítási veszteség és egyéb klasszikus analitikai vizsgálatok)
  • Termeléshez kapcsolódó gyógyszeranalitikai vizsgálatok elvégzésének koordinálása, hatékony munkaszervezés
  • Laboratórium napi munkájának szakmai irányítása, felügyelete
  • Keresztellenőrzések végzése, minták fogadása, minősítése
  • Módszer validálás és készülék kvalifikáció, ezek koordinálása, ellenőrzése
  • Analitikai hibakivizsgálások vezetése, hibák gyökérokának feltárása, javaslattétel megszüntetésre, eltérések kezelése
  • Auditokon való részvétel és képviselet
  • Szükséges anyagok, eszközök, műszerek biztosítása a napi hatékony munkavégzéshez

ELVÁRÁSOK

  • Vegyészmérnök, biomérnök, vegyész vagy gyógyszerész végzettség
  • Legalább 5 éves releváns klasszikus vagy műszeres analitikai tapasztalat
  • Gyógyszeripari minőségellenőrzési területen szerzett több éves munkatapasztalat GMP környezetben
  • Jártasság HPLC-ben és legalább egy másik analitikai méréstechnikában
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Kimagasló felelősségvállalás, proaktív hozzáállás, gyors probléma megoldás, lean személet és agilitás
  • Magabiztos szakmai tudás, jó vezető attitűd

ELŐNY

  • Csoport koordinálásában szerzett tapasztalat vagy csoport vezetésben szerzett tapasztalat
  • Empower és OpenLab szoftver ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Rugalmas munkarendben dolgozunk, ahol a törzsidő 9:00-14:00 óra között van
  • Részleges távmunkára is van lehetőség
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra