Feladás dátuma:  2024. ápr. 18.
Város:  Budapest, Keresztúri út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozott idejű

Minőségellenőrző analitikus (elektrokémia)

Érdekel a gyógyszeripari minőségellenőrzés (hatóanyaganalitika)? Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre? Várhatóan 2 év! Rendelkezel néhány éves releváns analitikai gyakorlattal? Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol a törzsidő 9:00 -14:00  között van.  Szeretnél egy GMP laboratóriumba dolgozni rutin analitikai területen a X. kerületben a Keresztúri úti telephelyen? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat vár a Minőségellenőrzési 1. osztályon a Elektrokémia csoportban!

FŐBB FELADATOK

  • Hatóanyagok, segédanyagok és nyersanyagok analitikai (pl.KF mérés, Potenciometrikus titrálások, ionmérés, TOC mérés) vizsgálata és ellenőrzése GMP környezetben
  • Analitikai módszerek validálásában, adaptálásában, felülvizsgálatában,  illetve gyógyszerkönyv követésben való részvétel
  • Laboratóriumi kivizsgálásokban való részvétel műszerek beüzemelése, SOP-ok készítése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése

ELVÁRÁSOK

  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök vagy gyógyszerész végzettség
  • Legalább 3-5 éves releváns analitikai gyakorlattal bírsz
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság
  • Jó együttműködő készség, precíz és gondos adatkezelés

ELŐNY

  • Gyógyszeripari tapasztalat vagy minőségellenőrzési analitikai tapasztalat
  • GMP ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra