Feladás dátuma:  2024. ápr. 12.
Város:  Budapest, Keresztúri út

Junior minőségellenőrző analitikus (HPLC és részmunkaidő 7 óra)

Érdekel a gyógyszeripari kromatográfiás analitika? Vonzó számodra a részmunkaidős munkaszerződés, heti 35 órában és napi 7 órában? Legalább 1-3 éves folyadékkromatográfiás analitikai gyakorlattal rendelkezel? Szeretnél egy QC laborban dolgozni a 10. kerületben a Keresztúri úti telephelyen? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz a Minőségellenőrzési osztály 1-en !

FELADATOK

  • Vásárolt nyersanyagok, segédanyagok és hatóanyagok HPLC / UHPLC analitikai vizsgálata előiratok alapján
  • A kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása GLP könyezetben
  • Módszertranszferekben és adaptálásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök vagy gyógyszerész végzettség
  • Szakdolgozatod vagy szakmai gyakorlatod folyadékkromatográfiához kapcsolódik
  • Legalább 1-3 éves HPLC analitikai munkatapasztalat gyógyszeriparban
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezést is várjuk BSc vagy MSc diplomával!

ELŐNY

  • Gyógyszeripari nagyműszeres analitikai tapasztalat
  • Folyadékkromatográfiás készülékek és szoftverek ismerete
  • OpenLab szoftver ismeret
  • GLP ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Rugalmas munkaidő, ahol , ahol 9:00 és 14:00 között van törzsidő
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatást biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 30 Ft/km utazási költségtérítés)