Feladás dátuma:  2024. okt. 15.
Város:  Budapest, Keresztúri út

EBK fejlesztő analitikus (munkavédelem)

Érdekel a gyógyszeripari munkavédelem?  Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol 6:00-14:00 között van törzsidő?  Van munkatapasztalatod  akkreditált laborban nagyműszeres analitikai technikákkal? Szeretnél a X. kerületben dolgozni a Keresztúri úti telephelyen? Jelentkezz hozzánk, ha egy stabil munkahelyet keresel, ahol modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozhatsz!

FELADATOK

  • HPLC, GC műszerek kezelése
  • módszerfejlesztések, validálások elvégzése
  • munkahelyi légtérmintavételek szervezése és aktív részvétel
  • minták előkészítése, eredmények kiértékelése
  • elkészült dokumentáció ellenőrzése
  • 2 fős laboráns csapat irányítása

ELVÁRÁSOK

  • Vegyész, vegyészmérnök végettség
  • Legalább 3 - 5 éves hasonló területen szerzett releváns nagyműszeres  HPLC, GC analitikai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, határozottság

ELŐNY

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Akkreditált laborban szerzett munkatapasztalat
  • Openlab vagy Empower szoftver ismeret

Amiért érdemes az Egist választanod

  • A bruttó fizetésen túl évi bruttó 540.000 Ft cafeteriát biztosítunk munkavállalóink számára
  • Mindezeken felül 13. havi fizetés is van nálunk
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatást biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 30 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Plusz szabadnap a törvényben meghatározott szabadságon felül a téli leállás alatt
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat (Csopak, Zamárdi, Balatonfüred)
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (pl. fogorvos, bőrgyógyász, nőgyógyász)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra