Feladás dátuma:  2024. ápr. 19.
Város:  Budapest, Bökényföldi út

Targoncás raktáros

Főbb feladatok

  • A raktárban tárolt készáruk, lose termékek és csomagoló anyagok raktározásával kapcsolatos teendők ellátása
  • A termékek szétosztásának és raktárból történő kiadásának elvégzése
  • A készáruk betárolásának, kitárolásának és csomagolásának során is számítunk a segítségedre
  • A területhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Legyen gyalogkíséretű (3312), vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncás jogosítványod
  • Felhasználói szinten tudd kezelni a számítógépet
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és rugalmasság jellemezzen téged
  • Vállald az 1 műszakos munkavégzést

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszergyártásban, raktározásban, nagykereskedelmi raktárakban szerzett tapasztalat, magas emelésű targoncával vezetési gyakorlat

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Plusz szabadnap a törvényben meghatározott szabadnapokon felül
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést