Feladás dátuma:  2024. aug. 22.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Gyakornok

Mikrobiológiai laboráns gyakornok

Vonzó számodra a gyógyszeripar? Szívesen dolgoznál egy GMP laborban a XVI. kerületben a Bökényföldi úti telephelyen? Egyetemi tanulmányaid mellett ráérsz dolgozni heti 20 órában? HA IGEN, akkor várjuk mihamarabb a jelentkezésed!

Amiben számítunk Rád:

  • Önállóan részt venni a mikrobiológiai minták feldolgozásában és minőségének ellenőrzésében
  • A vízmikrobiológiai vizsgálatok önálló elvégzésében, a táptalajkészítésben és a környezetmonitorozásban
  • Mintaelőkészítések elvégzésében, a munkatársak szakmai támogatásában, aktív részvétel a csoport napi tevékenységében és a laborrend fenntartásában
  • A munkavégzés GMP rendszerben történik

Jelentkezz, ha:

  • Aktív vagy 25 év alatt passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányokat folytatsz: mikrobiológia, biológia, biomérnök szakon
  • Ráérsz heti 20-25 órában dolgozni, és legalább 1 évig tudsz maradni
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat (Word, Excel)
  • Nálunk a helyed, ha önálló és nyitott vagy, valamint barátságos, és könnyen teremtesz kapcsolatokat

Előnyként értékeljük, ha:

  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Korábban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Miért érdemes az Egist választanod:

  • Tanulmányaid mellett bruttó 2150 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni, amely a sikeres együttműködés során emelkedhet
  • Rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, amelyet teljesen a tanulmányaidhoz igazíthatsz
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a Központi telephelyünkön