Feladás dátuma:  2024. ápr. 17.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  5563

Mikrobiológiai laboráns

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a gyógyszeripari mikrobiológia?  Vonzó számodra a rugalmas munkarend, ahol 9:00-14:00 óra között van törzsidő? Szívesen dolgoznál GMP munkakörnyezetben a XVI. kerületben a Bökényföldi úti telephelyen?  Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozhatsz!

FŐ FELADATOK

Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatéri területen
Víz mintavételezések és vizsgálatok
Környezethigiénés minták vétele és feldolgozása

Táptalajok készítése és tesztelése
Műszerek kezelése, kalibrálások, kvalifikálások státuszuk követése
Szabványok kezelése, követése
GMP dokumentáció kezelése

ELVÁRÁSOK

Szakirányú vegyipari középfokú végzettség vagy laboratóriumi asszisztens

Legalább 3-5 éves releváns munkatapasztalat mikrobiológia területen vagy gyógyszeripari munkatapasztalat
Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel)
Megbízhatóság, precizitás, együttműködő képesség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, adatintegritási elvek betartása

ELŐNY

Mikrobiológiai laboratóriumi tapasztalat
GMP ismeretek

Ezért érdemes az Egist választani:

A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.