Feladás dátuma:  2024. ápr. 20.
Város:  Budapest, Bökényföldi út

Műszerész

Főbb feladatok

  • Irányítástechnikai műszerezések telepítése, karbantartása
  • Vezérlő (PLC) program kezelése, hibakeresése
  • Gyártó berendezések hibáinak keresése, javítása
  • Irányítástechnikai dokumentációk készítése
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Terepi kalibrálások, ellenőrzések végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Műszerész vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Metrológiai területen szerzett ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amiért érdemes az Egist választani

  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Plusz szabadnap a törvényben meghatározott szabadnapokon felül
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez