Feladás dátuma:  2024. ápr. 18.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Munkaerőigény azonosító:  707

Karbantartó műszerész (Csomagoló üzem)

Elektronikai vagy mechanikai műszerész végzettséggel rendelkezel és nyitott vagy a 3 műszakos munkarendre? Ha rendelkezel ipari területen szerzett karbantartási tapasztalattal, VAGY ha pályakezdőként szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni a gyógyszeriparban, várjuk a jelentkezésed!

Főbb feladatok

  • Tervezett, időszakos karbantartási feladatok elvégzése
  • A termelési gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Felújítási munkálatokban, az új gépbeüzemelések és az új termékek bevezetésében is aktívan részt vehetsz
  • Munkaköröd része lesz a dokumentumok kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Rendelkezz elektronikai vagy mechanikai műszerész végzettséggel
  • Nálunk fontos a megbízhatóság, a pontos és precíz munkavégzés
  • Légy nyitott a 3 műszakos munkarendre
  • Ha pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni, vagy van ipari területen szerzett tapasztatod és egy stabil, megbízható helyen szeretnél dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Amiért érdemes az Egist választanod

  • Hivatalos, bejelentett havi bruttó kereset
  • A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát és 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatás biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 20 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez