Feladás dátuma:  2024. máj. 9.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  6014

Junior minőségellenőrző analitikus

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a rutin készítményanalitika? Szívesen dolgoznál rugalmas munkarendben, ahol 9:00-14:00 között van törzsidő?  Legalább  1-3 éves műszeres analitikai gyakorlattal rendelkezel? Szeretnél a XVI. kerületben a Bökényföldi úti telephelyen dolgozni egy modern GMP minőségellenőrző laborban? Ha igen a válaszod, akkor csatlakozz a Minőségellenőrzési 2 osztályunkhoz, ahol egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz!

FELADATOK

  • Analitikai minőségellenőrzési mérések (HPLC, UV, kioldódás, KF víztartalom, stb.), vizsgálati eredmények dokumentálása és ellenőrzése Vizsgálati előíratok készítéséhez adatszolgáltatás
  • GMP rendszerben történő munkavégzés és a rendszer működtetése
  • Analitikai hibakivizsgálásokban részvétel
  • Laboratóriumi informatikai rendszerek kulcsfelhasználói feladatának ellátása

ELVÁRÁSOK

  • TÉGED keresünk, HA gyógyszerész, vegyész,vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök diplomád van
  • Releváns legalább 1-3 éves műszeres analitikai tapasztalattal rendelkezel
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • GMP ismeret
  • Önálló, pontos és precíz vagy a munkavégzésed során

ELŐNY

  • MSc diploma esetén a gyógyszeripari vagy analitikai szakirány
  • Középfokú angol nyelvtudással bírsz
  • OpenLab szoftver ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején
  • Munka-magánélet egyensúly és rugalmas munkarend
  • Komplex feladatok várnak rád és további karrierlehetőségek a jövőben
  • Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat (Csopak, Zamárdi, Balatonfüred)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.