Feladás dátuma:  2024. márc. 29.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Határozatlan idejű
Munkaerőigény azonosító:  4245

Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technológus

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Gyógyszerészként vagy vegyészmérnökként arról álmodozol, hogy kutatás-fejlesztés területén folytasd a karriered? Szereztél már tapasztalatot szilárd gyógyszerformák gyártásában? Esetleg PhD tanulmányokat folytatsz gyógyszerformákkal kapcsolatban? Ha igen a válaszod, akkor várunk technológusnak a gyógyszerkészítmény fejlesző laborunkba! Most itt a lehetőség, hogy bekerülj a gyógyszeripar egyik legizgalmasabb területére!

FŐBB FELADATOK:

Új szilárd gyógyszerkészítmények, kísérleti tervek elkészítése, kísérletek elvégzése, kiértékelése. Valamint a forgalomban lévő készítmények piacon tartásával kapcsolatos technológiai feladatok elvégzése.

Részvétel labor, középüzemi és nagyüzemi gyártásban, pl. új termék fejlesztésben, méretnövelésben és transzfer folyamatokban.

Új téma esetén technológiai fejlesztési terv elkészítése, technológiai folyamatok megtervezése.

Kapcsolattartás a fejlesztésben érdekelt társosztályokkal.
Munkádhoz kapcsolódó szakirodalom folyamatos nyomon követése.

A laborban a munkavégzés izolátorokban történik.

ELVÁRÁSOK:

Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök (gyógyszervegyész mérnöki) végzettség
Legalább 1-3 éves munkatapasztalat szilárd gyógyszerformák területén gyógyszeripari környezetben

Legalább  1 éves munkatapasztalat technológusi munkakörben (fejlesztés vagy üzem) gyógyszeripari területen

Értékeljük, ha GMP területen munkatapasztalattal rendelkezel
Középfokú az angol nyelvtudás szóban és írásban

Gyakorlatias gondolkodás, kreatív kutatói - fejlesztői szemlélet és csapatjátékos hozzáállás

ELŐNY:

PhD tanulmányok folytatása vagy PhD fokozat megléte gyógyszerformákkal kapcsolatban

Szilárd gyógyszerformák területen szerzett munkatapasztalat

Ezért érdemes az Egist választani:

A versenyképes fizetésen túl, széleskörű cafeteriát és 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára.

Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezet biztosítunk a munkavégzéshez.

Jó hangulatú, támogató és összetartó csapat vár rád.
Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal, kedvezményesen.
Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak.

Csoportos élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra.
Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését.

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.