Feladás dátuma:  2024. máj. 4.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Gyakornok

Dokumentációs gyakornok

Szívesen dolgoznál az Egis Bökényföldi úti telephelyén, a XVI. kerületben? Egyetemi tanulmányaid mellett minimum 20 órát tudnál dolgozni? Ha IGEN, akkor várjuk mihamarabb a jelentkezésed!

Amiben számítunk Rád:

  • Dokumentáció kezelő számítógépes rendszer működtetésének támogatása
  • Adatok rögzítése elektronikus rendszerben és / vagy excel táblában
  • Dokumentumok kezelése (nyomtatás, szkennelés, iktatás, adatbázisban történő rögzítés)
  • Adatrögzítés elektronikus adatbázisba
  • Dokumentációk/levelezések (beleértve az e-dokumentációkat is) kezelése, iktatása, nyilvántartása, irattárazása, archiválása
  • Szövegszerkesztési, táblázatkezelési feladatok elvégzése

Jelentkezz, ha:

  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Még legalább 1 évig felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Heti 20-30 óra munkavállalás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyáron sokat tudsz jönni dolgozni
  • Hatékony vagy és szorgalmas

Előnyként értékeljük, ha:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Monotonitás tűrés
  • Precizitás
  • Csapatban történő munkavégzés