Feladás dátuma:  2024. okt. 18.
Város:  Budapest, Bökényföldi út
Ország/régió:  HU
Munkaszerződés típusa:  Gyakornok
Munkaerőigény azonosító:  6930

Analitikus gyakornok

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Amiben számítunk rád:

  • Gyógyszerkészítmények analízisének mintaelőkészítése
  • Gyógyszerkészítmények nagyműszeres analitikai vizsgálata
  • UHPLC mérések végzése
  • Kioldódás vizsgálatok előkészítése, és elvégzése
  • Kisegítő feladatok ellátása a laboratóriumban

Jelentkezz, ha:

  • Folyamatban lévő vegyészmérnök/biomérnök/élelmiszeripari mérnök tanulmányok
  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20-30 óra vállalása
  • MS Office (Word, Excel) ismerete
  • Angol nyelv ismerete legalább alapszinten
  • Jó problémamegoldó képesség, merj kérdezni és utánajárni a problémáknak
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Műszaki érzék (ne riadj meg attól, ha műszerekkel kell dolgoznod)

Előnyként értékeljük, ha:

  • HPLC mérésekben gyakorlati tapasztalat
  • Kioldódás vizsgálat
  • Empower 3, Lab X vagy egyéb kromatográfiás szoftver ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás

Miért érdemes az Egist választanod:

  • Tanulmányaid mellett bruttó 2150 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni és értékes tapasztalatra tehetsz szert
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a Központi telephelyünkön

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.