Data ogłoszenia:  24 wrz 2024
Miasto:  Warszawa
Kraj/region:  PL
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokreślony
ID zapotrzebowania rekrutacyjnego:  6904

Dyrektor/ -ka ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie, wdrażanie i promowanie systemu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska poprzez wprowadzanie grupowej polityki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bycia ambasadorem kultury bezpieczeństwa i polityki środowiskowej w firmie
  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych i norm
  • Inicjowanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa pracy poprawiających świadomość pracowniczą
  • Kontrolowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów bhp i ochrony środowiska
  • Wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów, działań i wydarzeń w obszarze CSR
  • Raportowanie i sprawozdawczość w zakresie stanu bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska
  • Udział w kontrolach organów zewnętrznych i audytach prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych BHP
  • Zarządzanie zespołem

Poszukujemy kandydatów/ -tek posiadających:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie służby BHP
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej minimum 5 lat
  • Doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, CSR
  • Doświadczenie i kompetencje managerskie, w tym efektywne zarządzanie relacjami, procesami oraz zespołami
  • Umiejętność efektywnej współpracy z różnymi obszarami (Produkcja, Jakość, Administracja, Logistyka)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobrą znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Inicjatywę w działaniu
  • Doświadczenie w obszarze produkcji farmaceutycznej - mile widziane

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i wyjątkowym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju profesjonalnego w firmie międzynarodowej i uczestnictwo w zarządzie firmy
  • Pakiet benefitów pozafinansowych składający się m.in. kary sportowej, ubezpieczenia, opieki medycznej, dofinansowanie posiłków
  • Pakiet benefitów finansowych: bonusy, premie, dopłaty do wypoczynku

Niezależnie od obszaru specjalizacji, Twoja praca w Grupie Servier przyczyni się do postępu terapeutycznego z korzyścią dla pacjentów. Dołączysz do wysoko wykwalifikowanego zespołu i w pełni rozwiniesz swój potencjał w profesjonalnym środowisku. Indywidualnie dostosowany proces onboardingu, możliwości mobilności wewnętrznej w ramach Grupy Servier, wysokiej jakości szkolenia, odpowiedzialne zarządzanie, kultura pracy zespołowej... Wszystko to i o wiele więcej w miejscu pracy, w którym Twoje samopoczucie jest dla nas ważne.

W Servier współtworzymy postęp w medycynie w odpowiedzi na potrzeby pacjentów a różnorodność naszych pracowników uznajemy za źródło bogactwa sprzyjające realizacji naszego Powołania.